1. Giriş
  2. Servis ve Destek
Servis ve Destek

Paketleme
Hepimiz mekanik parçalar anti pas yağı uygulayın ve sonra tahta bir kutu içine ürün paketi vakum. Sattığımız kağıt makine üzerinde kullanılan elektrik elemanların büyük çoğunluğu uluslararası standartları ile ilgili karşılamaktadır.

Garanti süresi
Mekanik parçalar için bir yıl. Yaşam Boyu satış sonrası hizmet. Yedek parçalar rekabetçi bir fiyatla sunulmaktadır. Biz her zaman mutlu ve müşterilerine destek sunmak için hazır olacaktır. (Müşteriler bize tam parça özelliklere ya da ihtiyaç parçaların fotoğrafları göndermek için gereklidir. Biz ya bu parçaları yapmak veya onları outsource. Yedek parçalar müşterilerin seçti taşıma araçları ile teslim edilecektir.)

Teknik Destek
Biz makine kurulumu ve operatör eğitimi için müşterinin fabrikasına teknisyenleri gönderebilirsiniz. Ancak, müşteriler gönderilen teknisyenler için uçuş (ileri ve geri) biletleri, yemekler, konaklama ve maaş masraflarını gerekir.

Geçerlilik ve Ödeme Koşulları
Fiyat alıntı 30 gün içinde geçerlidir. 30% peşinat T / T tarafından yapılmalıdır. Geri kalan% 70 T / T tarafından ödenen veya görüşte taslak ile geri dönülmez L / C onaylanır.

Hammadde Temini
Müşteriler kendi yerel pazarlarda hammadde alabilirsiniz ya da biz onları biz uzun ortaklık Çin'deki nitelikli tedarikçilerden bu kağıt malzemeleri kaynak yardımcı olabilir.

Sıklıkla Sorulan Sorular
1.Bu operatör eğitimi söz konusu olduğunda Peixin GRUBU Ne tür bir hizmet sağlıyor?
Eğer sipariş sitenize ulaşmadan önce makineyi çalıştırmak için nasıl eğitim almak için fabrikamıza size teknisyenleri gönderebilirsiniz. Biz teknisyenler için konaklama sunacak.

Makine, atölye geldiğinde, biz yüklemek ve makineyi test etmek ve işçileri eğitmek için orada teknisyenleri göndereceğiz. Ve teknisyenleri için gidiş-dönüş uçak bileti, yemek, konaklama ve maaş maliyeti müşteri tarafından doğmuş olmalıdır.

1 ya da 2 yıl gibi uzun bir süre sizin için çalışmaya teknisyen gerekiyorsa, biz size bir sözleşme imzalamak gerekiyor kiminle bazı profesyonel ve deneyimli teknisyenleri tavsiye ederim. Bu personel, zengin deneyim ve profesyonel ruhu ile yabancı ülkelerde çalışan için kullanılır olmuştur.

2. Henüz hammadde satın almak için nerede karar değil. Mümkünse, bize yüksek kalitede hammadde tedarikçisi seçim yardımcı olabilir?
Evet, bizim yerel pazarda yüksek kalitede hammadde tedarikçileri bulma konusunda size destek olabilir.

Bu tedarikçiler bizimle uzun vadeli bir operasyon tercihli fiyata bize en iyi kaliteyi sunacak olan. Biz onların kalitesini incelemek için kendi fabrikaları ziyaret etmek seninle olabilir.

3. Bana bazı öneriler sunabilir, bir bebek bezi iş kurmak ister misin?
Evet, biz tesisi yapımı, düzen ve hammadde tedariki konusunda uzman tavsiyelerde bulunabilir. Biz bile mevcut yerel piyasa koşullarına dayalı bir bebek bezi üretmek için ne kadara mal olacağını anlamaya yardımcı olur. Biz, senin numuneye göre size detaylı olarak maliyet raporu sunacak o zaman maksimum karlılık için üretmek için gereken bezinin büyüklüğü ne bilmeli.

4. Faktörler Bir bebek bezi fabrikası kurmadan önce dikkate almak gerekir?
Aşağıdaki soruların yanıtlarını bilmek gerekir:
Kaç adet çocuk bezi, pazarlama planı ve iş hedeflerini karşılamak için ayda üretmek gerekiyor?
Kaç iş vardiya günde çalıştırmak istiyorsun?
Çalıştırmak için ne kadar kurulu kapasitenin rahat olacak?
Eğer üretmek istiyorum bebek bezinde gerekli özellikleri nelerdir?

5. Eğer kağıt makinesi kendi fabrikasında faaliyet gösterecek nasıl göstermek miyim?
Siz sıcak fabrikamızda ziyaret etmenizi bekliyoruz. Biz makine bünyesinde çalıştırmak üzere nasıl göstereceğim ve eğer ilgileniyorsanız bizim makine yerel müşteri fabrikalarından birinde çalışan nasıl biz de size gösterebilirim.

6. Neden makinenizi seçmeliyim?
1985 yılından bu yana, Bay Xie Kıdemli şirketi kurmak. Biz vb bezi, ıslak mendil, hijyenik ped gibi hijyen ürünleri üretmek için makineleri dönüştürerek üretim kağıt 30 yıllık bir tecrübeye sahiptir.

CNC işleme merkezleri ve köprüler freze makineleri atölye tam bir yelpazesi var olarak Peixin teknoloji gelişme büyük yatırımlar yapmaktadır. Bu ekipman, bizim bebek bezi makine kalitesi ve performansı hiçbiri ikinci sağlar. Makineler için yedek parçalar, biz CNC yüksek hassasiyet için / bilgisayarlı nümerik kontrol kullanılarak üretilmektedir satmak. Sonuç, uzun sürer ve dört saat kağıt ürünleri üretimi için sürekli çalışan sağlam kağıt makineleri olduğunu.

Peixin hijyenik ürünler üretim hatları içine en ileri teknolojileri oluşturur. Dünyaca ünlü Amerikalı AST şirketi ile çalışarak, dünyanın önde gelen kağıt makineleri teknolojileri ile ayak uydurmak edebiliyoruz.

Peixin Çin'deki diğer üreticilere kıyasla en eksiksiz satış sonrası hizmeti vardır.

Müşteriler biz her zaman orada yedek parça ve üretim hattı yükseltme hizmetleri için ihtiyaçlarını karşılamak için olduğu gibi, herhangi bir zamanda bize açabilirsiniz. Teknisyenlerimiz müşterilerimizin fabrikalarda satış sonrası servisi sunmak için dünya çapında birçok ülkede olmuştur. Onlar çok yüksek motivasyonlu ve profesyonel, deneyimli.

Diğer tedarikçilerin ekipman-bizim fiyat ve teknoloji yendi olamaz keşfedeceksiniz karşı bizim makinelerin gözlük karşılaştırabilirsiniz.

Bizimle iletişim kur

Peixin International Group
Fujian Peixin Machinery Making Industrial Co., Ltd.

Tel.:
+86-595-22458888;
+86-595-22456988

Fax:
+86-595-22456781

Sales Hot Line:
+86-595-22456988;
+86-15280878368

After Sales Hot Line:
+86-595-22223733